KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144316
nr 1614 4316
Johan Arvall
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Landskap med rådjur. Signerad. Olja på duk, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 65x76 cm
Johan Arvall, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:19:39
21/4 09:56:11